Seçme & Yerleştirme Süreci

Arayışında olduğumuz pozisyonlar için ilanlarımıza başvuruda bulunmanız sonrasında, başvurduğunuz pozisyonun temel özelliklerine uygun olup olmadığınızı belirlemek için özgeçmişiniz gözden geçirilir. Özgeçmişinizi göndermiş ancak belirli bir pozisyon için başvurmamışsanız, talebiniz başvuru havuzuna dâhil edilir. Gelecekte açılan iş pozisyonlarında Genesis İlaç İnsan Kaynakları, formasyonunuz iş şartlarına uygun ise, başvurunuzu ilgili iş pozisyonu için yönlendirir.

Ön değerlendirme sonucu olumlu olan başvuru sahipleri İnsan Kaynakları tarafından yapılan telefon mülakatı sonrasında İnsan Kaynakları ve ilgili departman yöneticilerinin dahil olduğu yüz yüze görüşme sürecine davet edilir. Görüşmeler iki aşamalı olarak İnsan Kaynakları ve İlgili departman yöneticileri tarafından yürütülür. Bu görüşmelerde bizim sizi tanımamız kadar sizin de firmamız hakkında bilgi edinmeniz hedeflenmektedir.

Görüşme süreci olumlu olarak tamamlanan adaylar on-line eğitim portalımız olan Genesis Akademi ‘de eğitim sürecine dahil edilir. Genesis Akademi’yi başarıyla tamamlayan adaylarımızın eğitim ve çalışma geçmişi ile ilgili referans araştırmaları yapılır. Tüm süreçleri başarıyla tamamlayan adaylara İnsan Kaynakları departmanımız tarafından iş teklifi yapılır.